Cennik Biletów

Cennik Biletów

Pn-Cz

Pt-Nd i Święta

Normalny

20 zł

22 zł

Ulgowy

18 zł

20 zł

Posiadacze Karty**

10 zł

10 zł

Dla grup zorganizowanych***

15 zł (od osoby)

* Dzieci oraz młodzież szkolna oraz studenci do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej)

**Wyłącznie dla posiadaczy karty „Gmina Kluczbork dla Seniora” lub „Kluczbork dla rodziny +” za okazaniem karty i dokumentu potwierdzającego tożsamość.

***Za „grupę zorganizowaną uznaje się grupę zorganizowaną przez placówkę edukacyjną,liczącą co najmniej 20 osób – dzieci i młodzieży do 26 r.ż. plus 2 opiekunów lub placówkę instytucjonalną pomocy społecznej liczącą co najmniej 20 osób niezależnie od wieku plus 2 opiekunów.

Informujemy, że zgodnie ze standardami światowymi oraz istniejącym w polskich kinach zwyczajem, dzieciom do lat 3 przebywającym na seansie pod opieką opiekuna i nie zajmującym samodzielnego miejsca, przysługuje darmowy bilet. Wiek dziecka zajmującego wspólne miejsce z opiekunem powinien być zweryfikowany przez pracownika kina. Jeżeli weryfikacja ta wypadnie negatywnie, a opiekun się z nią nie zgodzi, po stronie opiekuna spoczywa obowiązek uwiarygodnienia wieku dziecka. Jednocześnie zaznaczamy, iż w poszczególnych przypadkach dystrybutorowi filmu zawsze przysługuje prawo do odmowy akceptacji powyższej ulgi.

Kino Bajka Kluczbork
ul. Pułaskiego 3 46-200 Kluczbork
Godziny otwarcia:
Na godzinę przed każdym seansem

Znajdź Nas

Centrum Aktywności Lokalnej © 2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Wykonanie strony: Kamil Rzeźnik

Skip to content