Zapowiedzi

Zapowiedzi

od 21 czerwca

Komedia / Dramat / Romans

Od 15 lat

100 min

Francja (2023)

PREMIERA

7 czerwca 2024

REŻYSERIA

Gilles Legardinier

SCENARIUSZ

Gilles Legardinier, Christel Henon

OBSADA

John Malkovich, Fanny Ardant, Emilie Dequenne

OPIS FILMU

Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba. Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami… Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…

od 21 czerwca

Animowany / Przygodowy

USA, Japonia (2023)

PREMIERA

12 czerwca 2024

REŻYSERIA

Kelsey Mann

SCENARIUSZ

Meg LeFauve

OBSADA

Phyllis Smith, Amy Poehler, Diane Lane

OPIS FILMU

W filmie „W głowie się nie mieści 2” produkcji Disneya i Pixara ponownie będziemy mogli podejrzeć, co się dziele w umyśle nastoletniej już Riley. W kwaterze głównej trwa remont, aby przygotować miejsce dla zupełnie nowych emocji! Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza, od dawna sprawnie działające razem, nie wiedzą, co sądzić o pojawieniu się Niepokoju, a w dodatku wygląda na to, że nowych gości będzie przybywać.

od 28 czerwca

Horizon. An American Saga. Chapter 1

Western

 Od 15 lat

USA (2024)

PREMIERA

28 czerwca 2024

REŻYSERIA

Kevin Costner

SCENARIUSZ

Kevin Costner, Jon Baird

OBSADA

Kevin Costner, Sienna Miller, Jena Malone, Sam Worthington

OPIS FILMU

Tysiące osadników przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych. Na nowej ziemi obiecanej krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy.

od 5 lipca

Komedia kryminalna

 Od 16 lat

Polska (2024)

PREMIERA

5 lipca 2024

REŻYSERIA

Szymon Gonera

SCENARIUSZ

Szymon Gonera

OBSADA

Mateusz Banasiuk, Jan Wieczorkowski, Rafał Zawierucha, Joanna Opozda, Magdalena Perlińska

OPIS FILMU

Mario (Mateusz Banasiuk) i Janek (Rafał Zawierucha) postanawiają zorganizować epicki wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela. Idea jest prosta. „Co stanie się w Vegas, zostaje w Vegas”. Do dyspozycji ma być wszystko, co normalnie rozbiłoby każde narzeczeństwo, i to w ilościach bez limitu. Kobiety warte grzechu (Joanna Opozda, Magdalena Perlińska), używki o mocy tsunami i inne atrakcje wyjęte żywcem z Hollywood. Jednak, gdy na imprezę wbija gangster (Jan Wieczorkowski) z obstawą, perfekcyjnie zaplanowany wieczór zaczyna zmierzać ku katastrofie. Trzej przyjaciele będą musieli kierować się nie tylko zamiłowaniem do zakazanych substancji, ale też instynktem przetrwania. Istnieje bowiem realna obawa, że do wesela się nie zagoi…

od 5 lipca

Despicable Me 4

Animowany / Komedia

95 min

USA (2024)

PREMIERA

5 lipca 2024

REŻYSERIA

Chris Renaud, Patrick Delage

SCENARIUSZ

Mike White

OPIS FILMU

Gru nie dane będzie jednak dane cieszyć się w spokoju rodzinnym życiem – będzie musiał się zmierzyć ze swoim nemezis w postaci Maxime’a Le Mala i jego femme fatale Valentiny.
 

Kino Bajka Kluczbork
ul. Pułaskiego 3 46-200 Kluczbork
Godziny otwarcia:
Na godzinę przed każdym seansem

Kino Bajka

Znajdź Nas

Centrum Aktywności Lokalnej © 2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Wykonanie strony: Kamil Rzeźnik

Skip to content