Maratony Filmowe

Maratony Filmowe

Zapraszamy na maraton horrorów w Kinie Bajka!

Maraton składa się z trzech filmów:

„RAZ, DWA, TRZY… WCHODZISZ DO GRY!”

Grupa dzieciaków z Salem (tak, tego Salem) znajduje przeklęty nóż i przypadkiem uwalnia demoniczną siłę, która zmusza ich by wzięli udział w krwawej grze. Takiej, której nie da się wygrać. Zasady są zmienne jak kaprysy demona i wszystko wskazuje na to, że w Salem znów dojdzie do tragedii.

„DARK WINDOWS” 

Grupa nastolatków wybiera się na wycieczkę do odizolowanego domku letniskowego na wsi. Spokojna ucieczka od świata, zamienia się w przerażający koszmar, gdy zamaskowany mężczyzna zaczyna ich terroryzować w najbardziej makabryczny sposób.

„HUNT CLUB”

Cassandra zrywa ze swoją dziewczyną i desperacko szuka pomocy. Świadkami zerwania są Carter i jego syn Jackson, których łączy myśliwska pasja. Carter składa Cassandrze propozycję udział w polowaniu na jego prywatnej wyspie i wygrania stu tysięcy dolarów. Po przyjeździe na miejsce Cassandra odkrywa, że są tam również inne kobiety, które przyciągnęła szansa zdobycia dużych pieniędzy. Wkrótce jednak okazuje się, że role się odwracają i to one mają zostać wypuszczone jako „zwierzyna”.

Kino Bajka Kluczbork
ul. Pułaskiego 3 46-200 Kluczbork
Godziny otwarcia:
Na godzinę przed każdym seansem

Kino Bajka

Znajdź Nas

Centrum Aktywności Lokalnej © 2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Wykonanie strony: Kamil Rzeźnik

Skip to content