Informacje

Oferta Kina Bajka

Kino Bajka to nie tylko filmy, to także rozrywka oraz w ciekawy sposób rozpowszechniana edukacja i kultura filmowa. Pragniemy rozwijać u najmłodszych widzów zrozumienie współczesnego świata, a także znajomość polskiego i międzynarodowego kina.

W naszym kinie istnieje możliwość wyświetlania seansów dla grup zorganizowanych (zarówno dzieci w wieku przedszkolnym/szkolnym, jak i dorosłych).

Do większości proponowanych filmów posiadamy materiały edukacyjne, szczególnie przydatne nauczycielom do pracy z uczniami. Zachęcamy do zapoznania się aktualizowaną ofertą Kina Bajka przygotowaną z myślą o każdej grupie wiekowej.

Zapraszamy również do udziału w cyklicznych wydarzeniach organizowanych w Kinie Bajka, jak np.: pokazy przedpremierowe, Kino Konesera, retransmisje koncertów teatrów lub oper z całego świata, Kino Kobiet, maratony filmowe, Kino Religijne, spektakle, koncerty, konferencje tematyczne czy spotkania mieszkańców z Burmistrzem Kluczborka.

Udział w wydarzeniach związanych z Kinem Bajka wiąże się z wieloma niespodziankami i atrakcjami, takimi jak: konkursy z nagrodami, np. „Happy Seats”, animacje dla najmłodszych, konkursy organizowane na naszych profilach na Facebooku czy Instagramie, do których obserwowania serdecznie zachęcamy.

Kino Bajka w Kluczborku

Przeprowadzona modernizacja kina sprawia, że nie odbiega od innych kin, zarówno pod względem wyposażenia w nowoczesny sprzęt, świetną jakość dźwięku i obrazu czy klimatyzowaną salę, ale także pod względem profesjonalnej i miłej obsługi, ilości premier filmowych i jakości proponowanych wydarzeń.

W wyremontowanym kinie Bajka jest widownia na 180 miejsc. Z przodu przed fotelami są zostawione 4 miejsca dla osób z niepełnosprawnością.

Aparatura kinowa przystosowana jest do wyświetlania filmów w technologii cyfrowej. Zainstalowany został podwójny system nagłośnienia: kinowy i sceniczny.
Aparatura kinowa przystosowana jest do wyświetlania filmów w technologii cyfrowej. Zainstalowany został podwójny system nagłośnienia: kinowy i sceniczny.
scena-kluczborskiego-kina-bajka

Tak prezentuje się scena kluczborskiego Kina Bajka.

0 +
Koncertów i spektakli
każdego roku
0 +
Wyświetlanych filmów
tygodniowo
0 +
Widzów
każdego tygodnia
0 %
Zadowolenia
odwiedzających
Kino Bajka Kluczbork
ul. Pułaskiego 3 46-200 Kluczbork
Godziny otwarcia:
Na godzinę przed każdym seansem

Znajdź Nas

Centrum Aktywności Lokalnej © 2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Wykonanie strony: Kamil Rzeźnik

Skip to content