01.10.2022r. 19:00 VI Urodziny Kina KLASYCZNIE ROZRYWKOWA LISTA PRZEBOJÓW

01.10.2022r. 19:00 VI Urodziny Kina KLASYCZNIE ROZRYWKOWA LISTA PRZEBOJÓW

Jest to jedyne w swoim rodzaju hybrydowe połączenie tradycyjnego klasycznego koncertu z … koncertem życzeń.
Kino Bajka na ten jeden wieczór stanie się miejscem, gdzie to właśnie publiczność zgromadzona na koncercie podzielona na obóz klasyczny i rozrywkowy zadecyduje o tym, w jakim kształcie i brzmieniu odbędzie się koncert i co wykonywać będą Artyści
Do wzięcia udziału zaproszeni zostali artyści związani lokalnie z naszym
regionem – Opolszczyzną:

Natalia Świerc

-mezzosopran

Pochodzi z Żędowic (woj. opolskie). Absolwentka PSM II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu, w klasie śpiewu Rafała Żurakowskiego. Obecnie studentka II roku, studiów magisterskich w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w klasie śpiewu dr Doroty Wójcik. Swój kunszt wokalny doskonaliła w czasie kursów mistrzowskich z wieloma wspaniałymi śpiewakami, m.in., z wybitną polską mezzosopranistką – Agnieszką Rehlis, prof. dr hab. Piotrem Łykowskim , prof. Ingrid Kremling- Domanski, prof. Jeremy Silver , prof. Ulrike Sonntag i Olgą Pasiecznik.

Piotr Lempa

– bas

pomysłodawca Dobrodzien Classic Festival. Urodził się i wychował w Dobrodzieniu a ścieżki zawodowej kariery
zaprowadziły go na wielkie sceny światowe od Nowego Jorku przez Londyn i Paryż po Zurych, z którym jest związany od 5 sezonów.

Tomasz Tracz

-tenor

Odnoszący sukcesy w wielu teatrach operowych w Europie. Z naszym rejonem jest on związany poprzez Operę Śląską w Bytomiu, gdzie świętował tryumfy kreując role Lorda Buclaw w Łucji z Lamermoor oraz Prunier w La Rondine Giacomo Pucciniego.

Larisa Czaban

– Pianistka, kameralistka

Ukończyła z wyróżnieniem Akademie Muzyczną im. S. Prokofiewa w Doniecku (Ukraina).Od 1998 roku jest związana z Operą Śląską w Bytomiu jako korepetytor solistów.Wielokrotnie towarzyszyła śpiewakom w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach.  Dokonała wielu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji. Jest członkinią Ukraińskiego Stowarzyszenia Pianistów – Laureatów Międzynarodowych Konkursów. W swoim repertuarze posiada ponad 60 dzieł operowych, operetkowych, musicalowych (wyciągi fortepianowe) oraz liczne utwory kameralne.

Tomasz Podsiadły.

– konferansjer

Absolwent, Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej. Związany z gdyńskimi scenami Teatru Miejskiego, Teatru Muzycznego a także gdyńskiego Centrum Kultury. To właśnie tam odkrył, że reżyseria daje mu wiele satysfakcji i spełnienia. Pokłosiem zmiany teatralnego frontu były: „Balladyna”, „O co biega ?”, „W małym dworku” czy „Sonata Belzebuba” w Gdyni a także spektakle na gdańskiej scenie operowej, takie jak „Madama Butterfly”, „Poławiacze pereł” czy „Rigoletto”.  Dziś mówi o sobie:Z wykształcenia jestem aktorem, jednak czuję się przede wszystkim reżyserem. Także praca z mikrofonem i możliwość bezpośredniego kontaktu z publicznością jako konferansjer daje mi wiele radości. To jest to, w czym czuję się najlepiej.

Bilety w cenie 55 zł, w kasie Kina Bajka lub online kliknij tutaj

Poprzedni Kino Konesera: Głupcy w poniedziałek 26.09.2022 godz.20:00
Kino Bajka Kluczbork
ul. Pułaskiego 3 46-200 Kluczbork
Godziny otwarcia:
Na godzinę przed każdym seansem

Kino Bajka

Znajdź Nas

Centrum Aktywności Lokalnej © 2021. Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Wykonanie strony: Kamil Rzeźnik

Skip to content